رونمایی از پایگاه اینترنتی تخصصی «جامعه‌شناسی تشیع»

پایگاه تخصصی جامعه‌شناسی تشیع در بخش پایانی کنفرانس «جامعه‌شناسی تشیع؛ تعریف، ضرورت‌ها و محدودیت‌ها» رونمایی شد.

روز سه‌شنبه ۲۶ آذر، در پایان کنفرانس «جامعه‌شناسی تشیع؛ تعریف، ضرورت‌ها و محدودیت‌ها» که با همکاری گروه دین انجمن جامعه شناسی ایران و انجمن علمی دانشجویی دانشگاه تهران در تالار شریعتی دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران برگزار شد، پایگاه تخصصی «جامعه‌شناسی تشیع» به آدرس www.socio-shia.com نیز توسط گروه مطالعاتی جامعه‌شناسی تشیع رونمایی شد.

این پایگاه با هدف اطلاع‌رسانی به علاقمندان و ارائه‌ی آخرین دستاوردهای گروه مطالعاتی جامعه‌شناسی تشیع راه‌اندازی شده و از این پس پژوهشگران و علاقمندان می‌توانند با مراجعه به این پایگاه از آخرین اخبار و فعالیت‌های گروه مطالعاتی آگاهی یابند.

این پایگاه اینترنتی، علاوه بر بخش «اخبار و گزارش‌ها»، مشتمل بر مباحث مربوط به مطالعات اجتماعی «امامت وعدالت» و حوزه‌های پژوهشی هشت‌گانه معرفی‌شده در جریان کنفرانس علمی می‌باشند. محتوای این حوزه‌ها به تدریج توسط پژوهشگران تکمیل و در دسترس مخاطبان قرار خواهد گرفت. «مطالعات تشیع در ایران و جهان» عنوان بخش دیگری از این پایگاه می‌باشد که به معرفی آخرین دستاوردها در حوزه کنفرانس‌های علمی، پایان‌نامه‌ها و تحقیقات دانشگاهی، نشریات و مطبوعات، کتاب، موسسات تحقیقاتی و پژوهشی و طرح‌های پژوهشی مرتبط با جامعه‌شناسی تشیع خواهد پرداخت.

از جمله امکانات این پایگاه، امکان عضویت به عنوان کاربر در پایگاه است. کلیه دانشجویان، پژوهشگران و علاقمندانی که مایل به عضویت در پایگاه جامعه شناسی تشیع می‌باشند، می‌توانند ضمن انجام ثبت‌نام از منوی امکانات این سایت، رزومه علمی خود را به آدرس الکترونیکی سایت (این آدرس پست الکترونیک توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید) ارسال فرمایند، تا پس از تایید عضویت آنها، از امکانات ویژه‌ی اعضا نظیر دریافت خبرنامه و سایر امکانات بخش کاربری بهره‌مند گردند.

این پایگاه می‌تواند مامنی برای انتشار دیدگاه‌ها، نظرات و پژوهش‌های جامعه‌شناسان و اساتید و دانش‌پژوهان حوزه و دانشگاه باشد. از کلیه محققانی که در یکی از حوزه‌های مطالعاتی جامعه‌شناسی تشیع، مقاله یا یادداشت پژوهشی قابل ارائه‌ای دارند، دعوت می‌شود که یادداشت خود را برای انتشار، به آدرس الکترونیکی سایت ارسال فرمایند.

 

تماس با ما

این آدرس پست الکترونیک توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

www.socio-shia.com